Prawnicy

 
Radca prawny Katarzyna Matraszek

Założycielka kancelarii. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
 
W latach 2007-2011 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w kancelariach radcowskich w Opolu oraz we Wrocławiu o różnym profilu specjalizacji oraz w charakterze asystenta sędziego w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Opolu. Jest wpisana na listę kuratorów dla osób nieznanych z miejsca pobytu przy Sądzie Rejonowym w Opolu i posiada wieloletnie doświadczenie w pełnieniu tej funkcji. Specjalizuje się także w zagadnieniach związanych z szeroko pojętym prawem cywilnym, prawem handlowym oraz  postępowaniem egzekucyjnym.  Odpowiedzialna za obsługę klientów korporacyjnych.
Od 2016 r. pełni funkcję sędziego okręgowego sądu dyscyplinarnego przy OIRP w Opolu.


Adwokat Bogna Grzelak

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu
Adama Mickiewicza  w Poznaniu.

W 2011 r. ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Opolu. W latach 2012-2015 prowadziła działalność gospodarczą w formie Kancelarii Adwokackiej. W lutym 2015 r. została wspólnikiem Kancelarii Lege Artis. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w administracji samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej, w przedsiębiorstwie zajmującym się ubezpieczeniami majątkowymi, a także współpracując z opolską kancelarią adwokacką. Ściśle współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego.
Specjalizuje się w prawie cywilnym, administracyjnym i rodzinnym. Prowadzi liczne sprawy o rozwód, podział majątku, związane z władzą rodzicielską i ustaleniem kontaktów. Odpowiedzialna jest za postępowania spadkowe, w tym sprawy działowe oraz za sprawy związane z dochodzeniem należności.
 

 

Projekt i wykonanie PRONETIX